POZOR!!!!!

TENTO BLOG NENI JEDNE OSOBY ALE JE TO BLOG SABKY A LOLI (nej kamosek) TAK DOUFAME ZE SI TO NEKDO KONECNE UVĚDOMÍ !!!!!


♥DĚKUJEME ZA POCHOPENI(MAME VAS RADI)♥ n_n

REKLAMY IGNORUJEME!


Chces spratelit? sem

Prosinec 2009

NAVOD NA COLORIZACI

31. prosince 2009 v 18:56 collorfuuuulky=D
 • 1. přes Photo Filtre - K vytvoření colorizace budeš potřebovat program Photo Filtre. Stahuj TADY
  Nejdřív si do počítače ulož nějaký černobílý obrázek, nebo si ho ve Photo Filtru udělej z barevné fotografie.
 • Otevři obrázek
 • Na pravé straně je sloupeček s různými nástroji. Zvol laso
 • Teď lasem obtáhni tu část obrázku kterou chceš vybarvit.
 • Zvol barevný nádech a vyber si barvu jakou chceš použít.
 • Ulož
 • .
 • 2. přes Adobe Photoshop - Budeš potřebovat program Adobe Photoshop. Stahuj TADY. Jsou 2 způsoby jak colorizovat.
  1. způsob:
 • Do Adobe Photoshopu přetáhni nějaký černobílý obrázek. (Ctrl + o)
 • Nalevo je panel nástrojů, kde vyber laso. Označ část, kterou chceš colorizovat.
 • Pak nahoře najeď na Layer (vrstva)>New (nová)> Layer (vrstva). Objeví se ti rámeček. V MODE místo Normal nastav overalay (prolnutí) nebo soft light (měkké světlo) či harld light (tmavé světlo). Pak dej OK
 • Nech to označené a vpravo si vyber barvu.
 • Pomocí štětce a brusheru překryjeme obrázek barvou. Nemusíš se bát, že přetáhneš - vybarví ti to jen po označené místo.
 • Můžeš třeba něco dopsat pomocí písmene T v panelu nástrojů.
 • Až bude obrázek hotov, klikni v pravém horním rohu na křížek. Zeptá se tě to, jestli chceš obrázek uložit. Pokud ano, klikni na YES
2. způsob:

Berušky

31. prosince 2009 v 16:00 Roztomillloučkyyyyy


ObRáZkY Na TéMa : BeRuŠkY

další pozadíčka

31. prosince 2009 v 15:58 na blog


Koníci

31. prosince 2009 v 15:26 zviratka
moji (lolini) oblíbená zvizátka......


sldícka

31. prosince 2009 v 15:19 srdce a růže


¨


tapetky

31. prosince 2009 v 15:16 na blogpozadíčka na blogísky

31. prosince 2009 v 15:11 na blog
pár pozadíček pro vaše blogísky....
ZNásilnění...

31. prosince 2009 v 15:03 pomoc!


Ahoj,rozhodla sem se sem dát jeden příběh o znásilnění,četla sem si ho na jednom blogu*a proste mi bylo té holcicky strasne líto...
Je to smutný příběh jedné malé,a mladé holcicky,která se jmenuje Sylvie..

Sylvie v pátek nešla jako obvykle nejrychlejší cestou domů, nechala se přemluvit kamarádkami, aby si zašli na zmrzlinu do cukrárny. Bylo parné a horké léto, děvčátka měly na sobě růžovoučké sukýnky co jim maminky ráno připravili na sebe. Sylvie nechtěla být doma pozdě, věděla, že bude mít průšvih, když hned nepřijde domů. Dolízala s holkama zmrzlinu a spěchala domů, nejrychlejší cesta vedla v této chvíli přes park.
Nikdo nemohl tušit, že si to Sylvie právě kluše do kopce, až na jednoho člověka.
Už od cukrárny jí tichým krokem sleduje zahalená postava, plášť hnědého kabátce se pohupuje ve větru, jak muž sleduje malou bezbranou dívku spěchající domů.Čeká na nejvhodnější moment zaútočit, jako šelma se na svojí kořist vrhnout...

Sylvie už nemůže, zastavuje se a snaží se nabrat dech, bojí se chystaného trestu za pozdní příchod. Tygr vystupuje zpoza stromu, aleu dělal chybu, větev mu pod nohou křupla a dívenka se lekla a utíkala co jí nohy stačily, bohužel byla unavená a nevěděla, jaké nástrahy by pro ni zahalený chodec v parku mohl představovat, pouze běžela domů.

Doufala, že už to po rovince pude rychle, už jen vyběhnout nahoru a zahnout za roh, bohužel. Nestihla to. Pod krkem se ji objevil nůž. Muž v kápi popadl nevinné děvčátko a utíkal s ní do nepřístupného lesa, děvčátko křičelo, nevědělo co se děje, nikdy neslyšela nic o znásilnění a o jiných hrůzných věcech, nikdy ji o tom nikdo nic neřekl, nebyla vystavena působení špatného vlivu země, rodiče ji chránili, zde však byli všichni bezbraní. Holčička to vzdala, nikdo nebyl v okolí a ona doufala, že jí nechce zabít, nevěděla, co by mohl udělat jiného...
Muž ji stále držel nůž na krku.Doběhl s ní na místo, kam se nikdy živá duše nepodívala, prodral se houštím a ocitl se v kruhu křoví, položil dívku na zem a vyhrožoval ji, že když nebude poslouchat, tak jí zabije.

Dívenka pod hrozbou smrti musela odložiti svůj šat a sukeň a vystaviti letním paprsům své nahé holé mladé tělo.Muž v kápi se otočil a začal podle dívenky "dělat pohyb rukou, jako když se třepe se šlehačkou" .Sylvie se zvedla a chtěla uprchnout, ale muž,který už na sobě neměl plášť, se k ní otočil a chytl jí. "Tak ty by jsi mi chtěla utéct, co by tomu keříčky řekly, kdyby se na ně napíchla taková hezká holčička" řekl jí a hodil s ní o zem.

"Nechte mě být,"volala zoufale Sylvie,"já chci žít!"Ležela bezmocně na zemi a ruce měla přivázané ke stromům a nohy taktéž.Nemohla se hýbat a nikdo nikde nebyl, muž zmizel, myslela si to.Mýlila se. Vyskočil na ni s nožem ať už neřve a nacpal ji své přirození hluboko do krku. Dívka se dusila a snažila se vykroutit.Muž nepovolil a řval:"Vycucej si dudlíčka miminko!"a přitom jí mlátil rukama po celém těle."Tak dělej ty malá kurvičko!"Děvčátko nic nevnímalo, jenom se snažilo plnit to, co mu bylo zadáno a nebrečet, jinak by bylo po ní.Ležela tam jak hračka na hraní. Nechala si všechno líbit, chtěla domů, na všechno zapomenout a usnout...

Probudila se z mdlob a viděla muže, jak se nad ní sklání, hraje si s jejím tělem a náhle ucítila silnou bolest, její rozkrok byl sedřen do ruda a rozřezán do krve.Znovu omdlela v silných bolestech.
Je noc, leží tam, už není přivázaná, muž nikde, ale ona se nemůže hýbat, má celé tělo pořezané a rozkrok jí pálí. Snaží se vstát. Padá na zem. Plazí se a snaží se nezabloudit ve tmě.Bloudí celou noc až ráno ji někdo nachází na zemi zmrzlou, nahou a skoro vykrvácenou. Ihned ji bere do nemocnice.
Teď by jste si možná řekli, že to dopadlo dobře, není to pravda, dívka zemřela na těžké poranění vaječníků a hlavy, úbyytek krve a prochladnutí.


KLÁVESNICE PRO BLONDÝNY

31. prosince 2009 v 14:59 pomoc!
Mno...já (Lola) sice blondýna trochu jsem,ale růžovou klávesnici fakt nemám....PŘÍSAHÁM!Tohle je klávesnice pro blondýny


Blond není jen barva vlasů, ale nejspíše i životní styl. I proto vzniká čistě pro blonďatou populaci speciální klávesnice. Ta trochu pozměňuje popis známých kláves a přizpůsobuje je blondýnám tak, jak to známe z mnoha vtipů.
6. listopadu 2008
V první řadě - klávesnice je celá růžová. Co se týká jednotlivých kláves, tak Enter nahrazuje popisek "Ano, opravdu to chci udělat". Mezerník zase slouží jako klávesa pro MySpace, tlačítko Delete se jmenuje "Ooops!".


Čísla jsou na klávesnici víceméně potlačena. Místo nich vypadají jednotlivé klávesy jako strany kostky. Klávesnice je pokryta celou řadou dalších "vychytávek". Písmeno P připomíná čas na večírek popiskem "Party time", I zase mantru blondýnek - "I don´t know". Pravý i levý Alt jsou označeny jako "neužitečná klávesa" a "další neužitečná klávesa".


Téčko zase ukazuje mínění blondýnek o škole. "TC4S" neboli "too cool for school". Escape nabízí jednoduché a srozumitelné varování pro všechny typy blonďatých sestřihů… "NO!"

Pokud jste blondýnky a - což je velmi důležité - máte smysl pro humor, kupte si ji. Mezi důvody, proč koupit, výrobci uvádějí ještě třeba tyto: "Paris ještě žádnou nemá, bude vám sedět ke rtěnce, Angelina Jolie už jednu adoptovala, klávesnici stejně musíte používat, tak proč ne tuhle?"Je tvé jméno sexi? naše j XD

31. prosince 2009 v 14:54 pro holky,též kluci smí vstoupit

A=100 B=14 C=9 D=28 E=145 F=12 G=3 H=10 I=200 J=100 K=114 L=100 M=25 N=450 O=80 P=2 Q=12 R=400 S=113 T=405 U=11 V=10 W=10 X=3 Y=210 Z=23
háčky a čárky se ruší, počítejte je jako písmeno bez nich
 • 60 bodů- není sexy
 • 61-300 b.- je sexy
 • 301-599b.- super sexy!
 • víc jak 600- nejvíc sexy!
tak co vyslo vam to??pripada vam vase jmeno takove jake vam vyslo?


Básničky ( VÁNOČNÍ)

31. prosince 2009 v 14:52 básně! básně! básničky!
Básničky

Bohatého Ježíška, hodně dobrot do bříška. Hodně zdraví, štěstíčka a lásky plná srdíčka. Ať další roky doprovází vaše kroky!

Hromádku dárků co srdce pohladí, rodinu a přátele co nezradi, k bohatství krůček, ke štěstí krok, krásné
Vánoce a šťastný nový rok..

Pod stromeček balík zdraví - vzácný poklad, jak se praví. Lásku, štěstí, žádné hádky, spokojenost - hezké svátky. Veselé Vánoce a šťastný nový rok..

Na Štědrý den ať se Tvůj stromek blýská, ať na blízku je Ti ten, kdo si Tvé srdce získal... V novém roce ať ti štěstí přeje, ať se děje, co se děje..

Vánoční SMS

31. prosince 2009 v 14:49 sms
Smsky

Moje vánoční nymfo, štědrovečerní vílo, princezno s Polárkou na čele... veselé Vánoce, za chvilku jsem u Tebe :-*

Saně se mi rozpadly, dárečky mi rozkradli, andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu. Váš Ježíšek.

Ahoj, tady Ježíšek. Chystám se k Vám na Vánoce. Doufám, že to nebudete přehánět s uklízením. Narodil jsem se ve chlévě, a tak se chci u Vás cítit jako doma.

Ahoj, tady Ježíšek, už navlíkám si kožíšek, hádej, co ti dneska dám - přijít na to musíš sám.

Vločka s sebou přináší Vánoce, na které jsme tolik čekali, nese sem pohodu a radosti, tak neměj žádné starosti.

Dárků plné sáně mám, spěchám s nimi právě k Vám. Tak rychle zdobte stromeček, já pod něj nadělím dáreček. A tak všichni po roce oslavíme Vánoce. Váš Ježíšek.

V teplíčku domácího krbu, přesto připomínám smutnou vrbu, a Vánoce jsou prý časem radosti - kdo říká takové blbosti, nikdy nepoznal, co je Tě milovat a srdce své Ti nemoci věnovat.

Půjčil jsem si milion, dárků jsem měl kamion. Neplatil jsem splátky, vzali si to zpátky. Nezbyl ani dáreček, vzali mi i domeček. Neplatil jsem daně, vzali mi i saně. Nevím už si rady, sob mi chcípnul hlady. V lese mám teď pelíšek, seru na vás - Ježíšek!

Chceš ušetřit za vánoční stromek? Tak si ozdob ty svoje velikánské parohy!

Oznamuji velice smutnou zprávu: Ježíšek je v nemocnici - zašívají mu prdel, aby nám zase nenasral, jako loni!!!

Ježíšek se narodil ve chlévě, tak se vyser na vánoční úklid, ať se u vás cítí jako doma.

K Vánocům: a) nechci nic, b) hlavně zdraví, c) nedělej si škodu, d) nic si nezasloužím... Správnou odpověď mi obratem pošli. Tvůj JEŽÍŠEK.

Až k Tobě jednou v noci přijde pán s bílými vousy, v červeném kabátě a narve Tě do pytle, neboj se, napsala jsem Ježíškovi, že Tě chci pod stromeček.

V životě už jsem dostala hodně dárků, ale ten nejkrásnější a nejmilejší na světě jsem ještě nedostala...

Doufám, žes od Mikuláše dostal lopatu, abys mohl pod stromečkem uklidit to hovno, které Ti přinesu. Ježíšek.

Ahoj, já jsem Ježíšek. Neměla bych Ti to říkat, ale pod stromeček dostaneš ponožky!

Nemáš na Štědrý den tak na půl hodky čas? Proč? Mám doma betlém a chybí mi tam osel...

Ještě není pozdě, můžem to vyřešit v klidu! Můžem zůstat přáteli. Jinak Ti udělám dost velké problémy. Bude pozdě, až se budeš dusit! Tvůj vánoční KAPR.

Ahoj, já jsem Ježíšek. Byl jsi hodný? Nemluvíš sprostě? Nekradeš? ... Tak se to už kurva nauč! Já Ti dárky věčně nosit nebudu.

Vymlel jsem zatáčku, dárky jsou na sračku, saně se zvrhly, sobi mi zdrhli. Dnes mě nečekej ani nevolej, Tvůj Ježíšek.

VÁNOCE - stres a tchyně se blíží!

Ekologická výzva: NEKUPUJ VÁNOČNÍ STROMEČEK! Dej si do pokoje policajta. Je zelený, má hvězdičky a visí mu koule. Když seženeš dopraváka - bude Ti i svítit...

Jede Ježíšek s nadílkou, kroutí při tom prdýlkou. Chceš-li nadílku, nezapomeň mu dát za okno lahvinku.
Přiletěl k nám Ježíšek, měl poblitej kožíšek, místo dárků odpadky, chce zůstat i na svátky... Nalitej jak mraky, pošlu Ti ho taky!

Psala jsem lísteček Ježíškovi, byl kratší než ten loni. Od té doby, co tě znám, jen jedno přání v srdci mám. Pod stromečkem, Ježíšku, chci mít velkou mašličku, pod mašličkou dáreček, jseš to Ty, můj miláček. Už nic víc si nepřeji, protože jen tebe miluji.

Vánoční ale i nevaánočni vtipy

31. prosince 2009 v 14:41 vtipy
Vtipy

Kapr od tchyně
"Tak jsem slyšel, že ti tchyně poslala na Vánoce kapra?"
"Kdepak, jenom jednou husu, a já blbec se s ní oženil!"

Zapalování stromečku
O Vánocích říká maminka Pepíčkovi: "Pepíčku, zapal vánoční stromeček."
Za chvíli přijde Pepíček a povídá: "A svíčky taky?"

Dárky od Ježíška
Pepíček se ptá na Štědrý den rodičů: "Určitě mi tohle všechno přinesl Ježíšek?"
Maminka na to: "Ano, a kdo jiný?"
Pepíček se zamračí: "A co jste mi teda přinesli vy?"

Pendlující zloděj
Soudce: "Můžete mi vysvětlit, proč jste se během noci vloupal pětkrát do stejného obchodního domu?"
"To je jednoduché - chtěl jsem dát manželce pod stromeček šaty."
"To bych pochopil, ale ta ostatní vloupání?"
"To mně je potom čtyřikrát poslala vyměnit, protože se jí nikdy nelíbila látka!"

Natěšený manžel
"Jak já se letos těším na Vánoce..." říká Pepa.
"Čekáš hodně dárků?"
"Ani ne, ale ženě obvykle zaskočí kost z kapra a já jí můžu dát herdu do zad."

Nedočkavý zákazník
Byly Vánoce a soudce byl v příjemné náladě. Zeptal se předvedeného muže: "Za co jste tady?"
"Za předčasné vánoční nákupy."
"To přece není žádný přestupek. Jak brzy jste nakupoval?"
"Dvě hodiny před začátkem otvírací doby."

Vánoční poděkování
"Milý Ježíšku, děkuji ti za dárek," povídá Jenda.
"To je maličkost," odpovídá Ježíšek, "nemáš zač."
"Taky si myslím, ale maminka mi přikázala poděkovat."

Dobrá situace
Na Vánoce přijde dopis od známých z USA. Tatínek si ho přečte a povídá manželce: "No koukám, že se tvůj bratr v té Americe nemá špatně. Tady píše, že dostal nějaké elektrické křeslo."

Vánoční exhibicionismus
"Proč chodíš na Štědrý den po bytě nahá?" ptá se manžel manželky.
"Aby sis uvědomil, že se jmenuji Eva a mám dnes taky svátek!"

Pepíčkovo přání
Paní učitelka se ve škole ptá dětiček, jaký hezký dáreček by si přály k Vánocům. Dětičky se hlásí ostošest a třepetají ručkama. Paní učitelka vyvolá Toníčka, který se hlásí nejusilovněji.
Toníček radostně vyskočí a už s rozzářenýma očkama vypráví: "Paní učitelko, já bych si přál traktor s velikým valníkem, aby se mi na něj vešlo hodně písku, až si budu hrát za barákem na pískovišti."
"No vidíš, Toníčku, to je moc hezké přání a jistě se ti splní."
Pak si všimne, že i Mařenka se hlásí, div si ručku neutřepe, a tak vyvolá i ji. A Mařenka ze sebe hned vysype, až se u toho zajíká: "Paní učitelko, já bych si přála velikou panenku - mrkací, mluvící a ještě aby uměla chodit."
"No, Mařenko, to je také moc hezké přání. I tobě se jistě splní."
A tak vyvolává další a další děti, které se snaživě hlásí a dětičky se chlubí svými přáními. Najednou si paní učitelka všimne, že Pepíček v poslední lavici zamračeně sedí, jako jediný se nehlásí a evidentně má paní učitelku na háku.
"Ale Pepíčku, copak ty? Ty nemáš žádné přání?"
"Mám!"
"A copak ty by sis tedy přál?"
"No, paní učitelko, když už to teda musí bejt, tak já bych si přál k Vánocům syfilis."
"Cože, Pepíčku? No to snad nemyslíš vážně!"
"Ale jo. Když totiž budu mít syfla, chytne to ode mě ségra, od ségry táta, od táty máma a od mámy to chytne pan soused. A tomu to, hajzlovi, přeju, protože mi včera schoval koloběžku."


moje prvni colorfullky (sábiny)

31. prosince 2009 v 12:50 Loliny a Sábiny obrázky
TAK CO LIBI???JA MYSLIM ZE JE TO OK NA ZE ZE SEM TO BARVILA POPRVE......Vase sabka....=)

horor v lese(trochu ftipny)

31. prosince 2009 v 10:04 srandičky
Horor v lese
O prázdninách jsme s mým spolužákem Honzou šli tábořit do Beskyd. Vzali jsme si s sebou stan a spacáky. Honza přišel na to, že by jsme si měli vzít taky maskáče a batohy, abychom byli jako zálesáci. Tak jsme vykročili do lesů. První den jsme se potulovali, živili se lesními splodinami a zvěří, jako bažant na špeku, zajíc na smetaně a srnčí na rožni. Srnčí bylo dobrý ale ten rožeň mě doteďka tlačí v žaludku. Druhý den jsme se dostali do ještě opuštěnějšího lesa, ve kterém byly podivné kosti rozházené na jehličí a na stromech satanistické znaky. Vyhnal nás odtamtud naštvaný režisér Záhady Blair Witch, prý jsme mu vlezli do záběru. Na tom filmu je to prý doteďka poznat. Než jsme mu utekli, nastal soumrak. Chystali jsme se spát pod stanem ale vypadalo to na bouřku, takže jsme hledali nějaký skalní převis, jeskyni, nebo hotel. Bůh Perun na nás nezapomněl, (i když jsme víc uctívali Radegasta) a najednou jsme před sebou uviděli chatrč. Nebyla zamčená, bylo v ní sucho a počet švábů nepřesahoval standard Evropské Unie, takže jsme se v ní zabydleli. Zevnitř byla dokonce i závora, kterou jsem zavřel. Usnuli jsme jako zabití. Kolem druhé hodiny ranní jsem se probudil. Ne, to snad nemůže být pravda! Někdo tluče na dveře! Rychle jsem zatřásl Honzou a druhou nohou jsem si balil věci. Náhle se dveře rozpadly a za nimi stál podivný muž, v jedné ruce měl pochodeň, v druhé velkou sekeru a ve tváři šílený výraz! Rozkopl jsem okno a vyskočil ven, Honza za mnou. Utíkali jsme jako střelení do nočního lesa. Náhle si Honza uvědomil, že si v chatě zapomněl boty. Já bych ho v tu chvíli asi zabil! Nakonec se rozhodl se pro ně vrátit. Já jsem se ho rozhodl doprovázet (být v noci v lese sám není hezké). Schovali jsme se za strom u chaty a pozorovali okolí. V chatě byla tma, nic nebylo slyšet. Honza teda prolezl oknem a sebral boty. Najednou se z rohu chaty vynořil ten chlap a hodil po něm sekeru. A od té doby má Honza prdel na dvě půlky…

zabijacky horor

31. prosince 2009 v 9:54 Smutné a záhadné příběhy
Protože můj bratr rád poslouchá strašidelné příběhy, rohodla jsem se, že mu dám k narozeninám kazetu s hororem. Když jsem mu dárek dávala, byl napjatý, co v něm najde. "Super, strašidelný příběh! To si musím hned poslechnout!" vykřikl nadšeně a hned běžel k sobě do pokoje. Najednou jsem z pokoje uslyšela křik a strach nahánějící smích. Okamžitě jsem tam co nejrychleji běžela a byla jsem v šoku. Bratr ležel na zemi bílý jako křída a řval, jako když ho na nože berou. Z jeho kazeťáku vycházel příšerný smích, ktreý byl stále silnější a silnější. Byl tak hlasitý, že jsem si pomalu musela rukama zakrýt uši. Popadla jsem kazeťák a vši silnou s ním mrskla o zeď. Ale ten smích nepřestal, všemožně jsem s kazeťákem rumpovala, až to konečně zmlklo. Brášku museli odvézt do nemocnice, měl šok. O prá dní později jsem si v novinách přečetla: "Jedenáctiletá dívka nalezena mrtvá ve svém pokoji. Na pomoc bylo už pozdě! Vedle ní ležel jen magnetofon." Dodnes je mi záhadou, jak k té podivné příhodě mohlo dojít.

víli podle znamení

30. prosince 2009 v 15:42 fantazi a podobne =D
Je obklopena barvami mořské zeleně a oceánově modrou. Stojím pod vládou planety Neptun. V ruce drží hůlku s tradičním znamením Ryb, které je také vytetováno na jejím ramenu. Ve vlasech má leknín.

Ovládající planetu: Neptune
Element: Voda
Symbol: Ryba
Květina: Leknín, Vrba
Barvy: Modrá, mořská zeleň
Drahý kámen: Měsíční kámen
Zvláštnosti: Intuitivní, nápaditá
Je obklopena tyrkysovou, elektricky modrou a indigovou barvou. Stojí pod vlivem její ovládající planety Urana. Symbol Vodnáře má vytetován na paži. Z dlaní ji vytéká voda. Má přívěšek s akvamarínem, drahým kamenem náležejícím k tomuto znamení. U pasu jí visí orchidej.
Ovládající planeta: Uran
Element: Vzduch
Symbol: Vodnář
Květina: Orchidej
Barvy: Tyrkysová, elektrická modrá, Indigo
Drahý kámen: Akvamarín
Zvláštnosti: Originální, nezávislá
Je obklopena šedou, tmavě zelenou a hnědou barvou a stojí pod dohledem Saturnu, její vládnoucí planetou. Symbol kozoroha má tetovaný na nadloktí. Nosí vrbovou korunu. Vrba je strom spojovaný s tímto znamením. V ruce drží kámen tyrkys.

Ovládající planeta: Saturn
Element: Země
Symbol: Kozoroh
Kvete: Vrba, Břečťan
Barvy: Šedá, tmavě zelená, hnědá
Drahý kámen: Tyrkys
Zvláštnosti: Praktická zkouška, ctižádostivost
Je obklopena sytě modrou a nachovou barvou a stojí pod vládnoucí planetou Jupiterem. Na ramenu má vytetovaný symbol Střelce a v ruce svírá větévku z dubu. U pasu jí visí drahý kámen topaz.

Ovládající planeta: Jupiter
Element: Oheň
Symbol: Střelec
Rostlina: Dub
Barvy: Sytě modrá, nachová
Drahý kámen: Topaz
Zvláštnosti: Zkoumavá, filozofická
Je obklopena sytě červenou a kaštanovou barvou. Stojí pod její vládnoucí planetou Plutem a v ruce drží hůlku s tradičním symbolem Štíra. Na krku má náhrdelník s broukem, protože Štír je tradičně spojován s hmyzem a tetování s tímto symbolem má pod pravým okem. Trnkový keř je tradičně spojován s tímto znamením.
Ovládající planeta: Pluto
Element: Voda
Symbol: Štír
Květina: Trnka
Barvy: Kaštanová, tmavě červená
Drahý kámen: Opal
Zvláštnosti: Intenzivní, magnetická
Je obklopena pastelově růžovou, bledě zelenou a modrou. Stojí pod ochranou planety Venuše. Na čele má tetovaný symbol Vah. V jedné ruce drží váhy, symbol tohoto znamení a ve druhé ječmen, obilninu, která je také často spojovaná se znamením Vah. U pasu jí visí přívěšek s modrým safírem. Můžeme zde také vidět Růžové růže.
Ovládající planeta: Venuše
Element: Vzduch
Symbol: Váhy
Květina: Růžová růže, ječmen
Barvy: Pastelová růžová, bledě zelená, modrá
Drahý kámen: Safír
Zvláštnosti: Okouzlující, romantická
Je obklopena námořnickou modří, tmavě zelenou a hnědou a stojí pod ochranou planety Merkuru. Na čele má tetovaný symbol Panny a v ruce má žezlo se stejným symbolem. Ve druhé ruce drží žaludy, které jsou také spojeny s tímto znamení.

Ovládající planeta: Merkur
Element: Země
Symbol: Panna
Květina: Kočičí uši, žaludy
Barvy: Námořnická modř, tmavě zelený, hnědá
Drahý kámen: Sardonyx
Zvláštnosti: Inteligentní, skromná
Je obklopena zlatou, oranžovou a červenou barvou. Stojí pod jejím vládnoucí hvězdou Sluncem vedle kalichu se zlatem z něhož jdou plameny. Na rameni má tetování Lva. Na paži má také zlatý šperk ozdobený drahými Rubíny. Její vlasy zdobí Bobkové listy a květy Měsíčku.
Ovládající planeta: Slunce
Element: Oheň
Symbol: Lev
Kvete: Bobkový list, Měsíček
Barvy: Zlatá, oranžová, červená
Drahý kámen: Rubín
Zvláštnosti: Silná, působivácharakteristika vody

30. prosince 2009 v 15:34 živly
Prvkem vody je každý kdo se narodil 1.1 - 2.3 , 22.12 - 31.12
SVĚTOVÁ STRANA - sever
BARVA - černá
ČÍSLO - 6,1
POČASÍ - chladno
ZVUK - vzdychání
PŘEDNOST - moudrost
EMOCE - strach
PLANETA - Merkur
DENNÍ ČAS - půlnost
ZVÍŘE - krysa
ROČNÍ OBDOBÍ - zima
FUNKCE - úslužnost


D.E.K.U.J.E.M.E ZE STE NAVSTIVILINAS BLOG(blog sabky a loli)
Počítadlo od dne 14.května 2012