POZOR!!!!!

TENTO BLOG NENI JEDNE OSOBY ALE JE TO BLOG SABKY A LOLI (nej kamosek) TAK DOUFAME ZE SI TO NEKDO KONECNE UVĚDOMÍ !!!!!


♥DĚKUJEME ZA POCHOPENI(MAME VAS RADI)♥ n_n

REKLAMY IGNORUJEME!


Chces spratelit? sem

Duben 2010

zapojte se pls...

29. dubna 2010 v 16:17 PŘEČÍST!
Hej, lidi prosíme vás se Sabkou  o takovou laskavost....jsme v druhem kole SONB..takže jestli se vám náš blog líbí tak pro nás plsky hlásněte...
tady:

a předem moocinky děkujem za všechny hlásky

Lola a Sabka

co dělat když...

28. dubna 2010 v 16:32 pomoc!

Co dělat když ...

....si z tebe někdo střílí ↓↓↓
* Fakt ti to připadá vtipný ! To máš teda bujnou představivost.
*V neděli ráno budu mít čas tak se tomu možná zasměju , jo !
*Klidně se směj ,protože nic vtipnějšího už stejně nezažiješ !
*Nechceš dělat něco smysluplnějšího než do mě pořád rejpat ! Co kdybys třeba čistil okapy ?
*Jestli chceš mít vždycky poslední slovo , pak nejspíš trpíš samomluvou .
*Vybral si někdo nulu , že se zrovna hlásíš ?


prasečí chřipka

28. dubna 2010 v 16:26 srandičky
Prasečí chřipka už postihla i u Medvídka PÚ xD
Z teho prostě nemůžu xD Chudáček xD

otaku styl

28. dubna 2010 v 16:25 animeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Lidi, tohle je pro nás XD

CHOVÁNÍ

 1. Nezáleží a věku
 2. Vždy buď happy
 3. Vždy buď svá/svůj
 4. Když tě něco trápí, nemlč, svěř se přátelům
 5. Co nejvíce mluv japonsky i před lidmi, kteří nerozuměj
 6. Pak jim s úsměvem vysvětli, co znamená co
 7. Používej při psaní co nejvíc happy smajlíků, hlavně vodorovných (např.:^.^, -_-´, T-T)
 8. Vtipkuj, směj se, raduj se ze všech maličkostí. I maličkosti jsou přeci velkou radostí J
 9. Pohledem předstírej, že máš nějaké zvláštní schopnosti, nebo že jsi na něco velice nadaná/ý
 10. Anime jsou i nevrlý a temný nebo i tak v srdci hodní. Jestli tě tato osobnost táhne více, chovej se tak, ale v důležitých situacích dát najevo i hodnou stránku musíš
 11. Můžeš mít i víc osobností, natvrdlou, hodnou, temnou… Pokaždé když cítíš že se ti osobnost mění zase v další, můžeš nafotit nové fotky. V tu dobu jsou pocity nejsilnější.
 12. Občas se chovej přitrouble, v tváři i pohybem těla občas až moc praštěně a viditelně
 13. Měj alespoň 2 oblíbený anime seriály
 14. Měj alespoň jednu anime postavu, do které jsi zamilován/a
 15. Přehrávej natvrdlé chování při různých činnostech ×_-
 16. Po většinu času na počítači hledej anime obrázky
 17. Měj uloženo alespoň 300 obrázků jedné své nejoblíbenější postavy

luxus toaleťák XD

28. dubna 2010 v 16:12 pro potěšení
Fajn, až to vyluštíš, tak za odměnu se můžeš utřít xDcute pixelky

24. dubna 2010 v 8:36 pixelky

:iconstarxxlight:
:iconblushing::iconCandyMage:vzkaz od satana

16. dubna 2010 v 7:29 Smutné a záhadné příběhy

Já se vrátím a zabiju vás!!

Jednoho večera jsme s kámoškama sešli u kašny na náměstí!! potají jsem si vzala klíče a odebrali jsme se do klubovny !! tam jsme si zapálili asi 20 svíček srovnali je do kruhu a patom jsme si sedli do kruhu těch svíček. Byl to už tenkrát divný pocit když jsme zapalovali ty svíčky. no a tak jsme začali sedli jsme si chitli se za ruce a začli jsme říkat pořekadlo!! hmmmm........ vyvoláváme tě duchu satane jestli jsu tu tak zhasni 4 svíčky. no a bohužel jse hnedkon zhasli ale to není vše začali jsme se pořádně bát a hlavně klepat protože jsme slišeli kroky které se blížili ke klubovně. chtěla jsem už zaječet ale kroky ustali tak jsme si oddechli. Ale to nám nepomohlo. začali jsme ducha odvolávat. Vše jsme potom uklidili zhasli. A když jsme chtěli zase normal. rozsvítit tak jsme zjistily že nejde elektrika. zapálili jsme si svíčky a říkali jsme si jestli jsme ho odvolali. A Kerin řekla že jsi myslí že tu pořád asi je ale to neměla říkat. Kroky byly zase slyšeta tak hana běžela ke dvěřím a zamkla. kroky zase ustali ale asi za minutku jsnme kroky zase slyšeli ale oddalovali se. oddechli jsme si a řekli jsme si že se vzpamatujeme a půjdeme domů. v klidu jsme odemkli jenomže jsem si zapoměla zapalovač a jak jsem se obrátila zaječela jsem protože jsem spatřila ducha satana holky se rvali do dvěří jenže ty nešli otevřít.začali jsme křičet jenže satan se k nám blížit čím dál tím rychleji. pak se zastavil a řekl smrtícím hlasem : ,, Příště vás zabiju těšte se " !!! a poté zmizel. Bylo to hrozný. nevyvolávejte duch!!!!!!!!!!!! Potom nás táta vyproštovat z klubovny. ale hrozný bylo to že jsme z holkama potom museli malovat v klubovce protože jsme měli na zdi napsáno krví : já se vrátím a ztabiju vás!!!!!!!!!! Nejhorší je to že to vydíme jen my a táta řáka že jsem se zbláznily . ale ono to nejde přemalovat ten nápis a tak aby jsme byly spokojený tak nám to táta zazdil.

barvy léčí

16. dubna 2010 v 7:24 pro potěšení

Každá barva má specifickou léčivou moc.

Dokáže nám změnit náladu, ale také pomoci odstranit řadu neduhů.
Léčivé účinky barev můžete využít například při oblékání, v interiéru nebo třeba osvětlením barevné plochy.
ČERVENÁ
Je dynamizující barvou, podporuje dobrou náladu a chuť k životu. Pokud jste fyzicky vyčerpaná, dokáže vás rychle osvěžit. Dodává tělu energii, zvyšuje krevní tlak, podporuje krevní oběh a také uvolňuje bolavé svaly, klouby nebo páteř.
Světle červená barva upevňuje zdraví, zlepšuje náladu, posiluje spontánnost a hravost.
Tmavší, sytá červeň dodává odvahu a vytrvalost při vašich aktivitách. Posiluje city, vášnivost, ale i netrpělivost a impulzivitu.
Temná červeň může vyvolat dokonce agresivitu a krutost.
ORANŽOVÁ
Pokud trpíte depresemi, pomůže vám oranžová barva zlepšit náladu. Podporuje pocity štěstí, optimismus a také může pozitivně ovlivnit vaši kreativitu. Na fyzické úrovni se používá především při poruchách metabolismu, při křečích, revmatismu a astmatu. Při zvýšené únavě nebo v nemoci vám "dobije baterie", obnoví vaši vitalitu a pomůže vám vrátit zdraví.
Hodně tmavé nebo zakalené odstíny však zesilují nenasytnost, a to ve všech požitcích.
ŽLUTÁ
Pomáhá posilovat fyzickou pohodu, podporuje myšlení, komunikační schopnosti a smysl pro humor. Má pozitivní vlastnosti slunce, jako jsou jasnost, vřelost a otevřenost. Probudí kladnou stránku vaší osobnosti, posílí vám sebedůvěru. Vlivem žluté barvy si můžete lépe vyjasnit plány a strategii při uskutečňování svých nápadů. Na fyzické úrovni se používá při detoxikaci jater, zlepšuje trávení, stimuluje činnost ledvin a slinivky.
Sytě světlá žlutá prospívá intuici. Temná žluť však zatemňuje myšlení, vyvolává podezíravost, žárlivost, přispívá k vypočítavosti a nepoctivosti.
ZELENÁ
Uklidňuje a harmonizuje, posiluje soucit a vnitřní klid. Uvolňuje napětí nervové soustavy, a pokud jste pod silným tlakem, pomůže vám nastolit rovnováhu. Je to barva přírody, přivádí vás do hojivého kontaktu s okolním světem, vyrovnává schopnost dávat i přijímat lásku. Představuje silnou regenerační energii, reguluje krevní tlak a funkce srdce. Čistí tělo od toxických látek, léčí plíce.
Velmi světlá zelená posiluje schopnost myslet na druhé, soucítit s nimi a pomáhat jim.
Temná zelená a olivová může vyvolávat negativní pocity - závist, žárlivost a nenávist.
TYRKYSOVÁ
Má posilující účinky na imunitu a nervový systém. Uklidňuje a zmírňuje záněty. Modrá
Představuje klidnou sílu, která prohlubuje duchovní založení a evokuje spiritualitu. Podporuje také schopnosti komunikovat. Léčí citová a duševní traumata a obnovuje pocit klidu a míru. Na fyzické úrovni tiší bolest a povzbuzuje účinky vlastních léčivých zdrojů v těle. Používá se při léčení štítné žlázy, při horečce, problémech ústní dutiny a krku. Také podporuje zdravý růst buněk a tkání.
Velmi světlá modrá zvyšuje citlivost a idealismus.
Námořnická modř působí jako ochranná energie proti negativním vlivům z okolí.
Půlnoční modř zesiluje intuici. Indigová modř má transformační účinky na psychické i fyzické procesy. Pozitivně ovlivňuje intuici, představivost a obnovuje vnitřní rovnováhu. Používá se při léčení duševních poruch, má sedativní účinky.
Hodně temné, zakalené odstíny však mohou zesílit depresivní stavy.
FIALOVÁ
Je barvou meditace, protože je pojítkem se spirituálním světem. Zklidňuje nervový systém, rozptyluje neurózy, emocionální poruchy a negativní myšlenky. Tiší pocity úzkosti, nejistoty a odcizení od ostatních. Představuje ochrannou energii. Pročišťuje tělo, pomáhá léčit poruchy metabolismu, problémy po mrtvici a infarktu. Používá se rovněž k utišení popálenin od sluníčka.
BÍLÁ
Je symbolem čistoty a jasné energie, ve které je ukryta mocná hojivá síla. Bílá barva přináší hlubokou duchovní úlevu, uvolnění a mírumilovnost. Spojuje ducha s nejvyššími hladinami vědomí.

jak poznáte počasí?

16. dubna 2010 v 7:22 zajímavé,jen si přečtěte!
1. Zahrádka
Třpytí se ráno kapky rosy na louce , pak je to jistota krásného počasí.Neboť malé vodní perly zařídila tlaková výše.Suchá tráva ráno ukazuje naproti tomu oblast tlakové níže.
2. Oblaka
Pozorujete-li na nebi nadýchané beránky,je to znamení pro dobré počasí.Objeví-li se malé tmavé mraky od západu,bývá nepříjemně.Nakupí-li se mraky,hrozí i bouřka.
3. Žhnoucí obloha
Červánky jsou nejen krásným úkazem na obloze,ale také docela spolehlivou předpovědí.Následuje-li po šedivé ranní obloze úžasný večer s červánky,počasí se zlepší.Je-li po krásných ranních červáncích šedivý večer,bude ošklivo.
4. Pavučiny
tkaní má velmi úzký vztah k povětrnostní situaci.sestrojí-li totiž pavouk síť,je jisté,že nebude brzy zničena deštěm.Podívejte se proto ráno na pavučiny.Jestliže jich přibylo,můžete se těšit na sluníčko.
5. Slavík
Zvířata nám svými instinkty naznačují hodně o počasí.Poslouchejte slavíka.Zpívá dokonce i v noci,to je znamení,že se nebude měnit počasí.Jakmile se ale schová a nepěje,bude ošklivo.
6. Vítr
Pozorujte stromy a sledujte,odkud vítr vane.V našich zeměpisných šířkách se hlásí jihozápadní vítr většinou i s deštěm.Fouká-li od víchodu,bude hezky.
7. Letadla
Letoun zanechá na nebi čáry,z nichž můžete hodně vyčíst.Rozšíří-li se nápadně,je jisté,že ve vzduchu panuje velká vlhkost,což znamená,že bude ošklivo.
8. Měsíc
Pozorujete-li v noci kolem měsíce barevné kruhy,je to znamení,že je ve výšce velká vlhkost.Takže následující den bude vypadat tak,že se udrží atmosferické srážky.je-li ale na nebi hodně jasno a svítí kouzelně měsíc.bude scela určitě krásně.
9. Ranní mlha
Jestliže po horkých letních dnech nastanou ranní mlhy,které jen tak nechtějí zmizet,buďte si jisti,že se zanedlouho může rozpoutat velká a nepříjemná bouřka.
10. Létající předpověď počasí
Nízko létající vlaštovky jsou prorokem bouřky.Jejich hlavní kořist,kterou tvoří létající hmyz,totiž vycítí bouřku a začne se pohybovat nízko nad zemí.Proto i vlaštovky létají před bouřkou nízko.

zajímavé

16. dubna 2010 v 7:20 zajímavé,jen si přečtěte!

Motýli ochutnávají svýma nožičkama.

Většinou se lidé bojí víc pavouků než smrti.

35% lidí, kteří se obracejí na seznamovací agentury, již nejsou svobodní.

Sloni jsou jediná zvířata zemi, která nemohou skákat.

Jen 1 člověk z každých 2 miliard se dožije 116 let nebo víc.

Krávu dostanete v pohodě do schodů. Ale už nikdy ze schodů.

Hlavní knihovna univerzity v Indianě se každý rok proboří o jeden palec, protože při její stavbě, inženýři zapomněli započítat do celkové váhy váhu knih, které knihovna uschovává.

Šnek může spát až 3 roky.

Tvé oči jsou stejně velké jako při narození, ale tvůj nos a uši se nepřestávají zvětšovat. (to to teda dopadne..)

Elektrické křeslo vymyslel zubař.

Ve starém Egyptě si knězi vytrhávali všechny chlupy na těle. I obočí a řasy.

Pštros má větší oko než mozek.

Kdyby byla Barbie živá, její míry by byly: 39-23-33.

Krokodýl nedokáže vůbec vystrčit jazyk.

Améričané snědí v průměru 18 akrů pizzy každý den.

Vrah na střeše auta(fuj)

16. dubna 2010 v 7:17 Smutné a záhadné příběhy
Jeden chlapec jel se svým děvčetem v autě, které patřilo jeho otci. Jezdili po úzkých vedlejších cestách a občas se líbali. Zničehonic nemohli auto nastartovat. Došel jim benzin. Chlapec vzal rezervní nádrž a vydal se k nejbližší čerpací stanici. Řekl dívce, aby si zavřela všechna okna a zamkla dveře a neotevírala, dokud se nevrátí. Dívka udělala všechno přesně tak, jak jí chlapec řekl. Potom zapnula rádio a poslouchala hudební program. Uprostřed jedné písně byl program přerušen a moderátor ohlásil, že z blízké psychiatrické léčebny uprchl nebezpečný vrah. Potom se znovu ozvala hudba. Dívka si podupávala nohou do taktu do podlahy auta. Za chvíli měla dojem, že do taktu podupává ještě někdo, ale ničeho podivného si nevšimla. Když byl chlapec pryč déle než hodinu, přijel k autu, kde dívka seděla, policejní vůz a zaparkoval vedle. Policisté na dívku zavolali, ať odemkne dveře a rozběhne se co nejrychleji k policejnímu vozu a v žádném případě ať se neotáčí. Dívka vyskočila a rozběhla se k policejnímu vozu. Když už byla těsně u něj, otočila se a podívala se za sebe. Uviděla šíleného vraha. Seděl na střeše jejich auta, rukama držel kolem krku jejího kluka a hlavou mu tloukl v rytmu písničky do střechy.

nikdy

15. dubna 2010 v 17:08 vtipy

·       Sedím jako vždy v mém denním lokálu u baru.
·       Náhle přijde dovnitř ta nejkrásnější žena, kterou jsem do té doby spatřil.
·       Přemýšlím, jak bych ji mohl oslovit, nakonec jí nechám od vrchního přinést tu nejdražší láhev šampaňského, kterou lokál nabízí. S poznámkou na lístečku, že bych ji rád s ní společně vypil.
·       Přečte lísteček, usměje se na mně a nechá mně od vrchního přinést lísteček zpátky.
·       Na něm stojí psáno:
·       "Vážený pane, abych s Vámi tuto láhev společně vypila, musí ve vaší garáži stát Mercedes, na Vašem bankovním kontě musí být jeden milion US-dolarů, ve vašich kalhotech se musí nacházet 17 cm a vilka na Kanárských ostrovech by také nebyla závadou".
·       Přečtu s úsměvem její poznámku a píši zpátky:
·       "Vážená paní, v mé garáži se nachází jeden Porsche, jeden Ferrari a jeden Mercedes. Na mých 8 bankovních kontech se nachází na každém po 2 milionech US-dolarů, jednu vilku mám na Bali, další v Římě, jednu na Floridě a jednu ještě v Rakousku"

Ale   N I K D Y
! ! !
v životě, ani pro tu nejkrásnější ženu světa, bych si nenechal uřezat
6 cm ...


...pošlete jednoduše láhev zpátky !

zloděj kurzoru

15. dubna 2010 v 17:02 vtipy
tak tady na té adrese vám to fakt kursor sebere...

profesor a student

15. dubna 2010 v 16:58 vtipy
Ve skolni jidelne si prisedl student k profesorovi a ten rika: "Prase si nezaslouzi, aby sedelo s labuti." Student se zvedl s odpovedi: "Tak ja letim."Cimz samozrejme pana profesora namichl a ten se rozhodl, ze mu da zabrat u zkousek. Bohuzel pro nej, student na vse odpovedel bezchybne. Proto mu dava posledni otazku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlu a v jednom bylo zlato, ve druhem rozum, ktery byste si vybral?" student po chvili rekne, ze by si vzal ten se zlatem. Profesor vitezoslavne: "No vidite, a ja bych si vybral ten s tim rozumem." Student nevaha: "Vzdyt jo, kazdy si vybere to, co mu chybi." Profesor uz je tak vytoceny, ze na studentuv test napise BLBEC a posle ho pryc. Student odchazi, aniz by se podival na hodnoceni a za chvili se vrati s otazkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu zadnou znamku..."
***

hrůzostrašný příběh.?

15. dubna 2010 v 16:56 vtipy
Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici.
Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí ...
Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu - strašidelně
pomaloučku.
Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví,
tak si naskočí ...
Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedi!
Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase
pomaloučku do pohybu ...
Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se strachy
pohnout.
Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč.
Pořád se ohlíží, bojí se, ze auto zrychlí a přejede ho, takže se
zastaví až v nejbližší vesnici.
Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř, objedná
si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví . Všichni jsou z toho
odvařený a litujou ho a obdivujou ...
Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej
si grog a rozhlížej se kolem.
A v tom jeden povídá druhýmu:
"Hele, vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"

šéf a dítě

15. dubna 2010 v 16:54 vtipy
Nedočkavý šéf sleduje hodinky...
Už nevěří,že jeho nejlepší pracovník dorazí včas,aby dokončil jednu důležitou zprávu nutnou pro schůzi,která za chvíli začne.
Rozhodne se svému zaměstnanci zavolat domů...
"Ahoj,"ozve se hlas dítěte,které sotva šeptá.
"Ahoj,je táta doma ?"
"Je..."zašeptá.
"Můžu s ním mluvit ?"
"Ne..."odpoví dítě potichu.
Napůl naštvaný šéf zkouší mluvit s někým dospělým.
"A tvoje matka,je tam ?"
"Je..."
"Mohla by ona se mnou mluvit ?"
"Ne,nemá čas..."
"A někdo jiný tam je ?"
"Ano..."šeptá.
"Kdo ?"
"Policajt..."
Šéf,trochu překvapený,pokračuje:
"A ten,co tam dělá ?"
"Mluví s mým tátou,s mámou a s jedním hasičem..."
Šéf poslouchajíc velký zmatek na druhé straně telefonu se ptá vystrašeně :
"Co je to za zvuk ?"
"Vrtulník..."
"Vrtulník ?"
"Ano.Je z pátrací jednotky..."
"Co se to tam děje ???!!!"
A ten dětský hlas,napůl vysmátý,odpoví :
"Oni mě hledají..."D.E.K.U.J.E.M.E ZE STE NAVSTIVILINAS BLOG(blog sabky a loli)
Počítadlo od dne 14.května 2012