POZOR!!!!!

TENTO BLOG NENI JEDNE OSOBY ALE JE TO BLOG SABKY A LOLI (nej kamosek) TAK DOUFAME ZE SI TO NEKDO KONECNE UVĚDOMÍ !!!!!


♥DĚKUJEME ZA POCHOPENI(MAME VAS RADI)♥ n_n

REKLAMY IGNORUJEME!


Chces spratelit? sem

Květen 2012

!!!Anime soutes!!! hlasovani

30. května 2012 v 15:58 | sabi-chan |  vzkazy a naše bláboly
Ahoj lidi!^^ tak jsme se zase přihlásily do soutěže na Anime manga.cz , Je to soutěž o nejzajímavější čočku kterou si vymyslíte. Mohli jsme to navrhnout na Pc i tužkou , já volila tužku, a Lola ..kombinovala:D . Bohužel, Lola to nestihla dodat včas což je velká škoda T.T. Ale moji čočku naštěstí vzali a tak vás chci poprosit, jestli byste mé čočce nepřispěli hlasem. Víte, ta výhra je pro mě velice duležitá, pokud se dostanu na jedno ze 3 míst dostanu slevu na barevné čočky a .. bez nich by to k mému planovenému cosplayi na pristi animefest neslo ˇˇ. Takze vás prosím, pokud se vám moje tvorba zalíbí (přidávám foto) , byla bych šíleně vděčná kdybyste mi dali hlas. Arigato http://www.anime-manga.cz/hlasovani-o-nej-cockyblbka vysvětluje jak nebýt ošklivá xD

28. května 2012 v 21:58 Parodie!!!!!!!!!!!!!!to musite videt
Já bych tohle video brala spíš pozitivně (pro takové ty skeptiky), nevypadáme jak děvky =D.


Zangetsu

16. května 2012 v 14:35 Info atd...bleach
Shikai: obří zanpakuto, dlouhá skoro jako Ichigo. Specialní schopnost Zangetsua v Shikaii je uvolnění obrovské vlny reiatsu - Getsuga Tensho.
Bankai: Zangetsu se změní do vzhledu vcelku obyčejné zanpakuto, má černou barvu a na konci rukojetě krátký řetěz. V Bankaii dodává Ichigovi ohromnou sílu a rychlost - Tensa Zangetsu , v Bankaii je také možnou použít Getsuga Tensho, od Shikaie se odlišuje barvou a hlavně silou.


dva

16. května 2012 v 14:23 NarutoSmrt

15. května 2012 v 17:55 | Lola |  Lola- povídky
Táákže, rozhodla jsem se tu zveřejnit jednu takovou malou prácičku.. Gramatiky si nevšímejte.. Posílala jsem to někdy v zimě do olympiády z čj, ale nijak to nedopadlo - budu si bláhově namlouvat, že to bylo mluvnicí xD. Jo, prosím kopírujte kdyžtak se zdrojem a autorem. Je to psáno lehce s poučením a vtipu tam taky narozdíl od mých ostatních delších povídek není - je pro mě problém napsat něco tak krátkého, protože ráda napínám apod... Časem k tomu přidám vlastní ilustraci (jako k té povídce, ale až se mi bude chtít xP). Příjmám samozřejmě jakékoliv komentáře ale do **** mě posílat nemusíte xD. Téma na slohovku bylo : za dveřmi je - abyste se zorientovali.
tak tady to je:

Za dveřmi je Smrt
A tak Smrt stála a čekala. Dlouho ji nikdo nevolal, ale ona si byla přesto jistá, že její čas příjde. Měla se po dlouhých letech mrzké a nevděčné práce sejít s bratrem - Životem. Rozhodovalo se o jejich nástupcích. Oba věděli, že nikdo nemůže být věčně a oba za staletí doufali, že ten druhý zmizí dříve než on a on tak, bude mít absolutní moc.
"Co chcete? Klasická sourozenecká rivalita," odpovídala Smrt kdykoliv, když se jí někdo ptal.Narovnala se. Kosti zachrastily. Zaklepala.
"Vstupte," ozval se zdánlivě mladý mužský hlas, utlumený modřínovým dřevem dveří. Nadechla se - "Tak a je to tu."
"Je to tu," pomyslel si vevnitř Život.
Stiskla kliku bílými prsty a s vrznutím je otevřela. Vstoupila do bělostné místnosti, kterou nyní viděla podruhé od narození. Zde ve skromném, sterilním pokoji se čtyřmi židlemi a stolem se na počátku věků zrodili on a ona. Život a Smrt. On - Život seděl na židli zády k ní. Přesto si jeho rysy dobře pamatovala. Tmavá pleť, zlaté oči a zářivý výraz. Ona byla naopak bledá s černými kukadly a vlasy, vychrtlá a tradičně v tmavé kápi a s kosou vykonávající rozsudek. Jedna židle byla prázdná, zbylé dvě zabírali dvě odlišné osoby. Seschlý věkem a prokvetlý šedinami se krčil moudrý stařec a vedle něho houpalo nožkama asi pětileté dítě s hravýma očkama a rozpustilým úsměvem.Posadila se.
"Vítám tě sestro," pozdravil ji formálně.
"Taky tě zdravím,... i vás," reagovala.
"Přivedl jsem tyto dva muže, aby vybrali ty kdo nás zastoupí, až budeme muset odejít do sídla bohů. Tohohle starce, protože je smrti dokonce blíže než ty sama. A tohohle chlapce, protože sotva opustil matčino lůno." Smrt nikdy nebyla na dlouhé řeči jako její bratr, a tak ho rychle uťala na konci věty: "Koho jste vybrali?" zeptala se stroze.
"Já,"....zasípal, "jsem zvolil za novou smrt paní Alžbětu - sestřičku z nemocnice," vydechl děda.
"A já za život maminku," pochlubil se klouček. Smrt pokývala hlavou a poprvé za asi deset tisíc let se s Životem shodli, že to není nejhorší výběr, a že by bylo dobré se o jejich práci před odchodem"do důchodu" přesvědčit na vlastní oči. Smrt začala okamžitě. Alžbětu přemístila do místnosti (Zrození) a nechala ji poslat starého pána"do nebíčka". Nedokázala to. Nemohla se na to ani dívat, na tož ho někam poslat. Smrt byla sklamaná, a ani Život si nevedl nijak lépe. Maminka chlapečka neuměla vdechnout tu jiskru, ať se sebevíc snažila. Život to rmoutilo. Skoušeli další a další kandidáty, ale nikdo neobstál. Sešli se znovu, tentokrát sami dva a dohodli se na tom, že budou muset svůj odchod odložit. Tehdy ještě nevěděli na jak dlouho.

Epilog
Když Smrt opouštěla ty světlé stěny a dveře konečně zaklaply napadlo ji, že smrti by jméno Alžběta stejně neslušelo.

další japonská reklama- Fit's xD

13. května 2012 v 9:10 | sabi-chan |  nase olibeny videicka=-D
tentokrát reklama na žvýkačky

Čína

11. května 2012 v 23:23 | Lola |  vzkazy a naše bláboly
Ahojte všici (=D všímáte si - nejste lidičky, třeba zase budete jednou =D =P)
Vím, píšu jsem v poslední době moc vzkazů apod. ale dělám to z jednoho jedinýho důvodu - mohlo by vás to zajímat =D.
Mám tu, ale pro dnešek takovou lehce reklamu, ale berte to spíš jako zajímavost.
Moje maceška (macecha, ale podle mě je to hnusný slovo, protože ona se ke mně a bráchovi chovala vždycky hezky a né jako ... =D chapete n?) je společně s mým tátou a (nevlastní) ségrou v Číně. Jsou tam pracovně - resp. můj táta.
Mno a Marta (maceška) si založila blog. Takže vás všechny, co by opravdový život v Číně zajímal se koukněte TU....... . Není to tak všechno skvělé, jak by se zdálo. Já tam pojedu letos o prázdninách, takže sem pak přidám i svoje poznatky, zážitky atd. =). Tak se zatím mějte, jdu skočit šipku do plyšáků (jo, sem velká, ale plyšáky miluju a to se nezmění xD akorát je teď musím přemístit).
Lola

Riusuke Fukahori naprosto bombastický 3D rybky

11. května 2012 v 21:36 | Sabi-chan (Kobliha) |  výtvarníci/výtvarnice
Tak sem zase narazila na fakt dost zajímavýho umělce. Je to japonec Riusuke Fukahori, a vytváří 3D rybky a dělá to tak že nejdříve namaluje jednu vrstvu , kterou zalije průhlednou pryskyřicí , na kterou, až zaschne, namaluje další vrstvu, a takhle pořád dokola až z toho vznikne něco nádhernýho ( Lola si nejdříve myslela, že zabíjí rybky ktery pak nejak zalívá xDDD) tady jsou ukázky + video abyste viděli ja na to jde :DD :
http://www.deviant.cz/public/content-images/cz/article/2024_l.jpg
Naše výtvory

10. května 2012 v 21:19 | Lola |  vzkazy a naše bláboly
Táákže lidičky =D (ano, tohle označení používám často, ale příjde mi divný vám říkat zlatíčka, miláčci..)
Doufám, že se všichni, co chodíte na náš blog máte dobře a pokud ne, tak že vám alespoň nějaký ten článeček od nás zvedne náladičku =).
To by byl ale jiný příběh (né, že by tohle příběh byl, ale je to takový fajn obrat =P =D)...
Napadlo mě, že by třeba někoho z vás mohli zajímat naše výtvory.. Jestli ano tak máte možnost se na ně podívat TU.
Tak a to je konec velké myšlenky vohahaha (nesmím psát články večer.. pak píšu svýmu tátovi mail a předmětem je králi rýřových lidí xD)
Lola

ANIMEFEST 2012

8. května 2012 v 17:52 | Lola + Kobliha
Nazdárek lidičky =)
Tak jsme s Koblihou o víkendu zamířili na AF (naneštěstí jenom v sobotu). Tento rok to byla naše premiéra. Con se konal na brněnském Výstavišti, a tak nás tam (protože nežijeme v Brně) zavezl Sabčin táta. Těsně před Výstavištěm jsme poznali, že jsme správně podle lidí v cosplayů aneb pro lidi co nejsou otaku "divní lidé". My samotné jsme bohužel nešli jako cosplayeři, ale příští rok to napravíme.
Zřejmě jsme se až moooc těšili a nebo to Saby táta nějak nevypočítal, ale prostě shodou okolností jsme se tam ocitli o hodinu dříve =D. Abyste tomu rozeměli, přes pátek až do neděle to celé stálo 600 kč od soboty od 3h. jenom 300kč a my jsme tam byly v sobotu ve 2h. Ale co nálada mě neklesla ani Koblize . Sedli jsme si na schody a pozorovali cosplaye a snažili se poznávat z jakého anime jsou.( pozn. Sabky: Jak ta tlustá v kimonu xDD)
Ukazky:

(Já vím, já vím, časem to pootáčím a poupravím.. Neb řeknu Koblize =D.. Jde o to, že tohleto mě na fotkách vůbec nebaví.. A přidáme další ;)) ( pozn. Sabky : Jaky bych sis byla nejak jistá že to umim otočit xD)
Šla tam jedna holka co nesla plyšáka - pokemona menší vývoj pikachua.. a on má zajímavý jméno a mně než to došlo tak jsem jako vždy dost nahlas řekla:
,,Hele, ona má pichu (ch - č)=D." Následoval Sabčin smích.(pon.Sabky: děsně dlouhej a hlasitej xDD)
Takhle vypadá =3.
Dál jsme se bavily děláním na projíždějící auta ,,Jsem hezčí"(pozn.Sabky: abyste pochopily.....ale vy to nepochopíte xD) zároveň a sledovaly jejich výrazy =D, ale dost už našich šiblích akcí zpět k AF.
V 3:00 jsme u pokladny, neb u vstupu, jak chcete, vyfasovaly plánky, klíčenku a cedulku na jméno jako vstupenku... a co si myslíte? Odejdeme pár metrů a já jako totální magor už chcu někam jít a všechny tyhle věci hodím do kabelky i s cedulkou.. Po pár vteřinách mi to došlo a snažila jsem se ji najít, ale tak nějak, víte jak to je.. Hledaly jsem ji společně asi pět min., že to vypadalo, že si v té hale dáváme piknik (jó měla jsem sebou jídlo =P =D). Naštěstí jsme ji samozřejmě našli =)(pozn. Sabky: neboli, našla jsem ji já :DDD) a rovnou jsme se vydaly na cosplay divadla v rotundě. Jenže první otázka, kterou jsme si položili byla: kde je rotunda? =D Kobliha z toho byla podle mého dost zmatená, tak jsem se rozhodla že to stejně bylo to venku a tak jsme se nechaly unášet mým pochybným intinktem. Ano rotundu jsme našli, ale kde je vstup do toho sálu? =D Já se už tímhle zjištěním dostávala do mírné skepse, zatímco Kobliha pořád fotila (proto má víc fotek než já). Když jsem ho k mému velkému nadšení našla, stála před ním jedna z ORGů (oraganizátorů, ORG měli na štítku), která mi oznámila, že sál už je plný. Abych to zkrátila mně osobně docela dost poklesla nálada, protože jsme pak ještě minimálně 30 min. pobíhaly z rotundy do kongresového centra a ani Kobliha už nevypadala tak nadšeně.
Pohybovaly jsme se zrovna v Rotundě, když mi jedna situace hafo moooc zvedla náladičku zase na tu správnou festovní =D. Uviděla jsem kolem procházet dokonalý cosplay Kakashiho. Stály jsem kus vedle a on pomalu odcházel. Začla jsem mlet do Koblihy: tvl, to je Kakashi dělej, já se s ním vyfotím =D. Tak jsem ho jako totální dement doběhla zaťukala jsem mu na mírně spálený rameno(pozn. divim se že tě kvuli tomu spalenymu rameni nezabil xD) a s výtlemem: Vyfotíš se se mnou?( pozn. Sabky: akorat sem ho asi nasrala tim ,se mi to tim lolinym fotakem neslo vyfotit a on tam stál a Lola mi to musela vysvetlit , prej sem malo zmacla cudlik, ale nakonec se mi podařilo udělat jednu fotku, nechtela jsem déle zdrzovat) Jo, výsledek je tento(:

(Mě si nevšímejte, to není důležitý, nějaký dement tam xD)
Jo! Ještě mám z odtamaď placku se Zerem =P =), jinak tam prodávali i třeba tyhle sugoi čepky =):
Tak to by stačilo k Rotundě (alespoň prozatím). Po těchto fotkách jsme rychle doběhly do sálu A s hoodně velkým předčasem, takže jsme ještě stihly konec přednášky ,,Fantasy pro děvčata", potom jsme zkoukly film ,,Ze života středoškoláků". Pokud budete mít někdy tu šanci to vidět DOPORUČUJEME (ano dovolím si mluvit i za Koblihu, protože řekla že je to hustý atd. ). Mimoto tam třeba řešili, že by se kluci styděli nosit sukni kvůli chlupům na nohách xD. Dál jsme se snažili dostat na přednášku ,,Omyly o anime". Před sálem byla fronta jak blázen, že jste si málem stáli na vlastních nohách a někdo tam prohlásil, že je to jako kdyby tam rozdávali dárky xD. Nicméně do sálu jsem se dostala já a dva lidi, podívala jsem se dozadu a vidím jak před Koblihou drží ruku a dál ji neposílají. Né, nezmocnila se mě panická hrůza, ale příjemný to nebylo. Nějak se totiž asi o minutku později uvolnily dvě místa a Kobliha prošla za mnou. Mezi námi : ta přednáška tak skvělá nebyla.. Byla v aj, takže mi nějaká slovíčka vypadávala(ale rozuměla jsem)(pozn Sabky: ja tak na pul), ale nějak se mi nedostala pod kůži a když jsem viděla Sabčin výraz.. V půlce jsme to utly mno =P. Díky tomu jsme ale stihly celou přednášku o cosplay s Alfredem a Myrou, což bylo vtipné a aspoň máme na další rok tip jak na cosplay (neb spíš jak ne)(pozn. Sabky: Za co pujdem je zatim tajny :DD). Naší poslední přednáškou byla ,, Stvořitelé mang". Trochu mě zklamalo, že tam byli spíše autoři které tak nějak mě minuli,(pozn. Sabky: mimochodem to vykládal takej ceklem sexy borec, ale vypadaval mu text, ale ..kazdymu se muze stat :P) ale i tak jsme ji zvládli celou a v 19:00 opustily con. Sabka se ještě vyfotila s jednou cosplayerkou na zastávce šaliny, (pozn.Sabky: j a jeste pred tim jsme potkali dve kamosky, a..ja vim je to trapny xDDD.. ale musela sem se jich zeptat jak se ten cosplay vubec jmenuje abych vedela s kym se vubec fotim ..stejne uz si to zas nepamatuju , ja vim je to ostuda, přece jenom..je to vocaloidxP xD) To je nejspíš o našem letošním výletě na AF všechno.
Děkuji všem, co jsi toto přečetli =).
Lola
Sabka a vocaloid ( Sabka: mne si taky nevsimejte , ono zrovna foukl vitr takze tam vypadam jak totalni kretén xDD)
A ještě fotečka jak pařili v Rotundě xD xP
j a Misa MIsa kterou muzete videt na obrazku na hore mi prisla dosti nafouknutá, nwm..mozna se jí tam nelíbilo
+ pár dalších
Sabka:ano a tady je ten s velkym křížem xD
Sabka:tohle byla asi nejhezceji oblecena prodavačka tak sem ji blikla taky ^^Sabka: Lola (já tě kobliho zaplestim, ale necham to tu pro zasmani, no jo kreten xD) xD + dalsich aspon 132 cekajicich lidi :DD


mluv za mě xDD

6. května 2012 v 14:00 Anime girl
Venus Angelic

3. května 2012 v 20:20 | Sabi-chan |  jiná móda než normal
Venus Angelic, tak si říká jedna 15 letá dívka z Anglie, která miluje panenky a japonske postavičky a sama se jimi také snaží být. Na 15 letou divku vypadá opravdu jako malá roztomilá holčička. Bohužel to přitahuje hodně pedofilů a úchyláku, ale jak je vidět, Venusin styl její matka schvaluje, dokonce prý říká, že v nařasených šatech vypadá moc roztomile. Na videu také poznáte, že nevypadá jen jako dětská panenka, ale i tak mluví,ale tvrdí, že tak nemluví schválně, že je to její hlas.
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/p480x480/556303_345597088809081_130231857012273_850085_1411928938_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530339_345036518865138_130231857012273_848413_1129157995_n.jpg
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/558002_348490945186362_130231857012273_858313_228189694_n.jpga tady jako nenamalovaná
Má svuj fanclub na facebooku a další videa najdete na youtube......tak co na to říkáte? ^^


D.E.K.U.J.E.M.E ZE STE NAVSTIVILINAS BLOG(blog sabky a loli)
Počítadlo od dne 14.května 2012